Ing. Luďka Ježová

kouč Senior

Luďka Ježová - kouč a průvodce na cestě za životem bez blokujících podvědomých programů, úzkostí, strachů a pocitů vlastní nedostatečnosti

Ze zakřiknuté holky expertkou na zvyšování sebevědomí, odbourávání bloků z dětství, strachů, úzkostí a depresí.

Nebylo by skvělé začít konečně ŽÍT ŽIVOT PODLE SVÝCH PŘEDSTAV? Bez všech strachů a úzkostí? Bez pocitu, že nejsem dost dobrý/á? Když jsem to dokázala já, dokážete to vy také! 

Povím vám jeden příběh…
 • Díky brýlím, zadrhávání v řeči, pár kilům navíc, velkému tlaku rodičů na můj bezchybný výkon ve všem a hlavně věčnému srovnávání s dětmi z okolí, ze mne vyrostla poslušná vystrašená holčička bez sebevědomí a s pocitem, že nejsem dost dobrá.
 • Od 16 let jsem začala bydlet a starat se o sebe sama. Paradoxně to bylo to nejlepší, co se mi mohlo stát. Nikdo mne nekontroloval, nikdo mne s nikým nesrovnávala a já začala pomalu získávat svoje sebevědomí zpět.
 • Přežila jsem poměrně bouřlivé období "dítěte ulice", vystudovala VŠ a ve 26 letech jsem se vdala za muže, se kterým jsme vychovali dvě báječné dcery a se kterým jsem dodnes.
 • Po 16 letech působení v americké nadnárodní firmě jsem se rozhodla ve 49 letech odejít ze zaměstnaneckého poměru a ukázat světu, co je ve mně.
 • Vždy jsem se zajímala o psychologii a podvědomí, hltala jsem knihy o osobním rozvoji a uvědomila jsem si, že by mne velmi bavila práce kouče.
  Udělala jsem si školu koučů Aleše Kaliny a jako kouč se rozvíjím dál.
 • Koučinku se věnuji 10. rokem. Mám odkoučováno více než 4.000 hodin, pracovala jsem s více jak 400 klienty a práce kouče mne baví čím dál víc.
 • Jsem přesvědčená, že to, jak se nám v životě daří, je přímo úměrné tomu, jak si uvědomujeme svoji sebe-hodnotu. Ukazuje se to ve všech životních oblastech: práce, peníze, zdraví, vztahy.
 • Ve své koučovací praxi se specializuji na úzkosti, panické ataky, deprese a právě na zvyšování sebevědomí.
 • Je zbytečné ve své hlavě dál nosit blokující programy z dětství. Je zde metoda, jak tyto bloky najít a opravit a jsem tu já, abych vám pomohla. Využijte možnosti žít lepší život! Při vědomé práci se svým mozkem NELZE NEMÍT VÝSLEDKY!
 • Věřím, že už brzy přijde doba, kdy  v České republice i na Slovensku bude běžné se přijít poradit o svém problému s koučem. Koučink se nebude považovat za něco „amerického“, co jen stojí peníze. Mít svého kouče není slabost, ale je to efektivní, chytré a moudré. 

Vše je v hlavě !

Těším se na Vás, na naši spolupráci a na změny ve Vašem životě.

Luďka Ježová

Osobní kouč a terapeut


Chcete se připojit do facebookové skupiny lidí, které zajímá práce s mozkem, jeho myšlenkami a podvědomými programy, kteří se vzájemně inspirují, pomáhají si a podporují se?

FB skupina:
OVLÁDÁME SVŮJ MOZEK = ŽIJEME NAPLNO! >>

Budete vítáni.