Koučinkové sezení

Konzultace

 

1 000,- kč

za hodinu

Konzultace jsou zpravidla dvouhodinové.

 

 

  • Osobní konzultace probíhají na adrese Praha 4 – Spořilov, Hlavní 60.
  • Konzultace jsou také možné přes Skype nebo telefon odkudkoliv.

Na kafe s Luďkou

500,- kč

za hodinu

 

Pojďme si nad dobrou kávou jen popovídat o tom, co Vám leží na srdci a kde je Váš největší problém. Možná i jen takové popovídání a vyslechnutí názoru někoho jiného Vám pomůže najít řešení dané situace.

 

Nebo si i můžeme nastínit, co lze očekávat od koučinkové spolupráce a jaké jsou podmínky.

Kávu si platí každý sám. :-)

JAK PROBÍHÁ KOUČINKOVÉ SEZENÍ ?

Že nemáte představu, jak takové koučinkové sezení probíhá? Bojíte se, že to bude jako v amerických filmech, kde se „pacient“ trápí na pohovce a terapeut si něco čmárá a ani ho nevnímá?

Ne, nebojte, tak to opravdu není. 

PRVNÍ SCHŮZKA

Osobní koučink probíhá v příjemném prostředí rodinné vily obklopené krásnou zahradou, jejíž zeleň tlumí zvuky velkoměsta. Nejprve se Vás zeptám, co Vám mohu nabídnout k pití. V nabídce je výborná káva, několik druhů čajů nebo jen voda s citrónem. Koučink trvá dvě hodiny, potože přesně tento čas se ukázal jako nejvíce vyhovující. Jsou to dvě hodiny jen a jen pro Vás, kdy Vám někdo soustředěně naslouchá, je na Vás napojený a opravdu ho zajímáte. A ten někdo jsem já. Na úvodním sezení se Vás budu ptát na to, jak se cítíte, co byste chtěl/a řešit. Jak se cítíte v jednotlivých oblastech života (vztahy, zdraví, práce, peníze). Pro mě je vždy nejdůležitější zjistit, jaký má klient vztah sám k sobě. To ovlivňuje všechny další oblasti.  Když probereme tyto úvodní a velmi důležité informace, ujmu se slova převážně já, abych klienta seznámila s tím, jak mozek pracuje, jaký je vztah mezi vědomím a podvědomím a jak se blokující programy dají měnit. A to teoreticky i na praktických jednoduchých příkladech ze života. 

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE

Když se klientovi metoda zalíbí a i my dva si vzájemně padneme do oka, seznámím ho s tím, jak bude dále naše spolupráce vypadat. Jak budou probíhat naše další setkání, jak bude pracovat individuálně doma, jaké budou jeho „domácí úkoly“, jak bude zaznamenávat své myšlenky a pokroky, jakým způsobem budeme probírat jeho dětství. Pokud se pro koučink nerozhodnete, nevadí. Znamená to, že ještě nedozrál čas nebo se možná vydáte jinou cestou. Ale i tak si z našich dvou společných hodiny odnesete pár dobrých rad, podnětů k zamyšlení a „fíglů“, jak na mozek. Metoda přeprogramování a koučink skvěle fungují, pokud se člověk opravdu pevně rozhodne vzít svůj život do svých rukou a využít možnost své problémy skutečně vyřešit. Pokud následuje pravidelná a systematická práce s programy v mozku, při níž jsem já Vaším rádcem a průvodcem, Váš život se Vám začne měnit před očima !!!