Koučinkové sezení

Koučinkové sezení

1 300,- Kč/hod.


Konzultace jsou zpravidla dvouhodinové.

 • Osobní konzultace probíhají na adrese Praha 4 – Spořilov, Hlavní 60.
 • Konzultace jsou také možné přes Skype, WhatsApp, Messenger, FaceTime nebo telefon odkudkoliv.

JAK PROBÍHÁ KOUČINKOVÉ SEZENÍ ?

Že nemáte představu, jak takové koučinkové sezení probíhá? Bojíte se, že to bude jako v amerických filmech, kde se „pacient“ trápí na pohovce a terapeut si něco čmárá a ani ho nevnímá?

Ne, nebojte, tak to opravdu není. 

První schůzka:

Osobní koučink probíhá v příjemném prostředí rodinné vily obklopené krásnou zahradou, jejíž zeleň tlumí zvuky velkoměsta.

Nejprve se Vás zeptám, co Vám mohu nabídnout k pití. V nabídce je výborná káva, několik druhů čajů nebo jen voda s citrónem.

Koučink trvá dvě hodiny, protože přesně tento čas se ukázal jako nejvíce vyhovující. Jsou to dvě hodiny jen a jen pro Vás, kdy Vám někdo soustředěně naslouchá, je na Vás napojený a opravdu ho zajímáte. A ten někdo jsem já.

Na úvodním sezení se Vás budu ptát na to, jak se cítíte a co byste chtěl/a řešit, jak se cítíte v jednotlivých oblastech života (vztahy, zdraví, práce, peníze). Pro mě je vždy nejdůležitější zjistit, jaký má klient vztah sám k sobě. To ovlivňuje všechny další oblasti. 

Když probereme tyto úvodní a velmi důležité informace, ujmu se slova převážně já, abych Vás seznámila s tím, jak mozek pracuje, jaký je vztah mezi vědomím a podvědomím a jak se blokující programy dají měnit. A to teoreticky i na praktických jednoduchých příkladech ze života.

Pokud se pro koučink nerozhodnete, nevadí. Znamená to, že ještě nedozrál čas nebo se možná vydáte jinou cestou. Ale i tak si z našich úvodních dvou hodiny odnesete pár dobrých rad, podnětů k zamyšlení a „fíglů“, jak na mozek.

PRAVIDELNÁ SPOLUPRÁCE:

Když se Vám metoda zalíbí a i my dva si vzájemně padneme do oka, seznámím Vás s tím, jak bude dále naše spolupráce vypadat. Jak budou probíhat naše další setkání, jak budete pracovat individuálně doma, jaké budou Vaše „domácí úkoly“, jak budete zaznamenávat své myšlenky a pokroky, jakým způsobem budeme probírat nejen Váš současný život, ale i Vaše dětství.

Budeme pracovat metodou PPP (práce s podvědomými programy) a MVVM (metoda vědomého výběru myšlenek). Nejedná se jen o pouhé povídání, jde i o Vaši aktivní a vědomou práci. To vše na základě nejnovějších vědeckých poznatků neurovědy a toho, jak funguje náš mozek.

Metoda přeprogramování a koučink skvěle fungují, pokud se člověk opravdu pevně rozhodne vzít svůj život do svých rukou a využít možnost své problémy skutečně vyřešit. Pokud následuje pravidelná a systematická práce s programy v mozku, při níž jsem já Vaším rádcem a průvodcem, Váš život se Vám začne měnit doslova před očima !!!

_______________________________________

A co je zcela ideální? Absolvovat 5 - 10 koučinkových sezení (dle závažnosti problému), naučit se samostatně používat metodu a dále docházet na koučink na pravidlené "vylaďování" jednou za 1-2 měsíce.

 ______________________________________

 • Jednorázový koučink: 1.300,- Kč/hodinu
  Smysl jednorázového koučinku je v tom, rychle se poradit, rozlousknout jeden konkrétní problém nebo se ujistit, zda konáte správně a nebo když prostě potřebujete "nakopnout" do akce!
 • Koučinkový balíček "ZÁKLADNÍ": 12.000,- Kč/ 5 konzultací/10 hodin (sleva 1.000,- Kč za balíček)
  Sestává z 5 dvouhodinových konzultací, během nichž společně odkryjeme hlavní problémy a bloky, které Vám komplikují a kazí život. Během tohoto základního koučinku pochopíte, jak pracuje mozek a jak funguje podvědomí, které řídí v našem životě úplně vše, naučíte se metodu, jak pracovat se svými podvědomými programy, jak je měnit a jak si vybírat svoje myšlenky. Tato metoda Vám bude sloužit celý život k řešení všech situací, které život přináší.
 • Koučinkový balíček "POKROČILÝ": 24.000,- Kč/10 konzultací/ 20 hodin (sleva 2.000,- Kč za balíček)
  Během 10 dvouhodinových konzultací se stanete mistrem metody práce s podvědomými programy (PPP) a metody vědomého výběru myšlenek (MVVM). Zaměříme se ještě více na zpracování bloků z dětství a probereme celý Váš dosavadní život. Zkrátka půjdeme více do hloubky. Změny se Vám začnou manifestovat v životě, Vaši blízcí Vám budou říkat, že jste nějací jiní, že záříte a budou se ptát, jak to děláte. Začnete žít život podle svých představ.
 • Koučink "UDRŽOVACÍ"
  Zcela ideální je tento model: absolvovat aspoň 10 pravidelně po sobě jdoucích koučinků, stát se mistry v práci se svým podvědomím a svými myšlenkami, praktikovat ideálně denně duševní hygienu a jednou za měsíc či dva docházet na udržovací "technické kontroly" svého mozku a své duševní kondice, stejně jako pravidelně chodíte ke svému zubaři, kadeřníkovi, kosmetičce, masérovi, fitness trenérovi apod.

_________________________________

Už neváhejte a zavolejte nebo mi pošlete email na ludka@ludkajezova.cz.

Těším se na Vás a na naši spolupráci.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

POZOR! V případě zrušení schůzky méně než 24 hodin před dohodnutým termínem, je třeba zaplatit plnou cenu za celou konzultaci, jako kdyby se uskutečnila.

Děkuji za pochopení.