VIP Workshop
Cesta k Novému JÁ

Termín: 17. - 19.7.2020

Adresa: Praha 4, Hlavní 60

Staňte se konečně pány svého mozku

 

a tedy i pány svého života!


Darujte sami sobě a své budoucnosti jeden letní víkend a 
přihlaste se na intenzivní kurz práce se svým mozkem a se svým podvědomím.
Zjistíte, PROČ Vám to ten mozek "dělá" a naučíte se s ním pracovat tak, aby Vám to již přestal "dělat".

Naučíte se svůj mozek ovládat a přestanete být jeho loutkou.

Představte si, jaké by to bylo, nebýt otrokem svých podvědomých programů?

Jasně si definujete své Nové JÁ a vyrazíte na cestu za ním.

Moc se na Vás
a naši společnou intenzivní a dobrodružnou cestu těším! ♥ 


Co vše získáte, když se přihlásíte na 

VIP víkendový intenzivní workshop s Luďkou

"cesta k novému já": 

 • Dozvíte se o základních principech fungování mozku, o zcela zásadní úloze podvědomí v našem životě a o poměru sil mezi podvědomím a vědomím. Pochopíte, "proč nám to ten náš mozek dělá".
  Zjistíte, jak se programy do našeho podvědomí dostávají, kdo jsou naši hlavní "programátoři" a že je zcela zbytečné se s blokujícími programy z dětství trápit celý život.
 • Zjistíte, jak jste na tom v různých oblastech života a vyberete si jednu oblast, která Vás trápí nejvíce a kterou budete na tomto workshopu řešit.
  Může to být Vztah k sobě (sebevědomí, sebehodnota, sebeláska, sebeúcta), může to být Vztah k partnerovi, partnerce, Vztah k dalším důležitým lidem Vašeho života. Mohou to být Peníze, může to být Práce, může to být Zdraví. Ať je to cokoliv, podíváme se tomu společně na zoubek a zjistíme, kde je zakopaný pes.
 • Ujasníte si své Staré JÁ a ujasníte si své Nové JÁ.
  Přesně si definujete, co Vás na sobě a na svém stávajícím životě štve a trápí a co v něm do budoucna již nechcete mít. A stejně tak si přesně určíte, jak vypadá Vaše Nové JÁ a tedy Vaše budoucnost.
 • Naučíte se metodu práce s podvědomými programy (PsPP) a metodu vědomého výběru myšlenek (MVVM) a to nejen teoreticky, ale i prakticky.
  Bude čas i prostor na praktické procvičování.
 • Dozvíte se o kvantovém pojetí světa jako světa nekonečného množství možností.
  Kvantové pojetí světa je pojetí světa podle nejnovějších poznatků světové vědy. Je to učení, které říká, že my sami svojí osobností tvoříme svůj život, svojí realitu. Na tuto část workshopu se těším nejvíce. Těším se také na debaty na toto téma.
 • Co vše je v ceně:
  > Koučink - teorie i praxe, dám Vám ze sebe to nejlepší, budu se Vám věnovat i mimo "oficiální" program a moc se na to těším.
  > Ubytování (pro zájemce).
  > Občerstvení (voda, káva, čaj, ovoce, sušenky, můžete i něco napéct a přivézt sebou ). Na společné pozdní debaty si můžete přivézt i něco k pití z vlastních zásob.😀
  > Program i mimo oficiální část.

Metoda vědomé práce se svými podvědomými programy (PsPP). Metoda vědomého výběru myšlenek (MVVM). Metoda, díky které budete žít život podle svých představ!

Luďka mi padla do oka hned na první pohled. Nejen proto, že je to sympatická dáma, ale hlavně velmi profesionální a empatický člověk. Během prvních dvou sezení se ukázalo, že prokrastinace, kvůli které jsem Luďku vyhledala, není jediný "problém". Nikdy předtím jsem o podvědomých programech neslyšela, ale jsem z podstaty zvědavá, tak jsem se pod skvělým vedením koučky pustila do otoček a světe div se, fungovalo to. Nejen že mne bavilo přehrávat si filmy a vizualizace s otočenými programy, ale hlavně si je zkoušet v reálu. Na každé naše sezení jsem se moc těšila, těšila jsem se, že se pochlubím, jak to všechno pěkně jde. Pak už zbylo jen, abych "vylétla z hnízda" a zkusila fungovat po novu sama. Jde to, funguje to a vřele doporučuji jak tuhle metodu, tak Luďku, která mi vlastně chybí, protože to naše pravidelné povídání bylo jen a jen o mně a bylo moc příjemné a přátelské. Luďko, moc děkuji!
HalkaHR Manager
Až zpětně vidím, jak jsem byla se svým životem nespokojená, aniž bych věděla, v čem ta nespokojenost spočívá. Paní Ježová mi nejen pomohla pojmenovat moje problémy, ale postupně jsme začaly odkrývat také jejich příčinu. Vedením dialogů a pokládáním těch správných otázek mi umožnila podívat se na mé trápení z jiného úhlu pohledu, který by mne samotnou ani nenapadlo hledat. Paní Ježová mi také pomohla začít si víc věřit, cenit si sebe sama, nebrat si nekonstruktivní kritiku druhých osobně, používat slova jako "ne, nechci, nelíbí se mi" anebo naopak "chtěla bych tohle"a pomohla mi také znovu najít potěšení z práce, která mne v době, kdy jsem na setkání začala chodit, vůbec nenaplňovala. Po téměř půl roce otáčení podvědomých programů můžu říct, že mi tato metoda pomohla změnit nejen můj pohled a vnímání okolí, ale pomohla mi také částečně změnit sama sebe a najít v sobě vnitřní klid. Asi každý z nás se někdy ocitne na rozcestí a neví, kudy se vydat. Děkuji Vám, paní Ježová, že jste mi pomohla najít směr.
KamilaPrávník

Potřebujete pomoc?

Napište mi na ludka@ludkajezova.cz nebo volejte na 602 651 571.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.